23C° Ogulin

20C° Ozalj

Rukometaši Karlovca uvjerljivo nadigrali Medveščak, u subotu gostuju u Ivaniću

Najefikasniji u domaćoj momčadi bili su Capan, Šnajder i Bačić s po 5 pogodaka.

KARLOVAC – Rukometaši Karlovca večeras su u Sportskoj dvorani odmjerili snage sa zagrebačkim Medveščakom i u prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za novu sezonu slavili rezultatom 33:23.

Trenerica Tanja Rašić dvoboj je iskoristila za uvježbavanje obrambenih formacija i na kraju susreta bila je zadovoljna predstavom svojih igrača u tom segmentu igre, pogotovo u prvom poluvremenu. U nastavku je pružila priliku svim igračima koje je imala na raspolaganju, a tehničke greške, kojih je bilo i u ovom susretu, nastojat će korigirati kroz nadolazeće treninge i pripremne utakmice.

Domaći su držali vodstvo od početka utakmice, najčešće od dva do tri pogotka viška. Kod 10:8 su napravili seriju 5:0, odvojili se na 15:8 i prvo poluvrijeme priveli kraju uvjerljivim vodstvom 20:11. U nastavku su došli i do +12 (26:14) i bez problema visoku prednost održali do kraja utakmice.

Najefikasniji u karlovačkom sastavu bili su Capan, Šnajder i Bačić s po 5 pogodaka, Janjanin, Sudarić, Crnković i Horvat su dali po 3, Čakarić 2, a Ćelić, Mrljak, Begić i Obranović po 1 gol.

Sljedeći pripremni dvoboj Karlovčani će odigrati u subotu u Ivaniću, a do početka sezone odmjerit će snage i sa Zametom, Crikvenicom i Kozalom.