-1C° Slunj

Sport KOŠARKA Podijeli

Šanac u Pazinu upisao i treći ovosezonski poraz

U vrlo mladom sastavu Karlovčani nisu pokazali pravu želju i angažman.

Košarkaši Šanca večeras su u Pazinu, u utakmici 3. kola Druge muške lige Zapad, upisali i treći ovosezonski poraz. Izgubili su od domaće momčadi Pazina rezultatom 69:55.

U potpuno pomlađenom sastavu, bez Češkovića i Đukića, Karlovčani su dobro otvorili utakmicu. Međutim, nakon dobrih prvih 10 minuta uslijedio je veliki pad, koji su Pazinjani iskoristili, napravili preokret i do kraja sačuvali prednost.

Prvu četvrtinu Gašparovićevi igrači su riješili u svoju korist rezultatom 18:15. Nažalost, u drugoj kao da su nestali s parketa. Radili su greške, igrali bez prave želje i angažmana i domaćin je napravio preokret i na poluvrijeme otišao vodstvom 43:25. Nakon vrlo izjednačene treće dionice igre u posljednju se ušlo s +19 za Pazinjane (61:42), a onda je Šanac u završnici uspio djelomično ublažiti poraz.

Najučinkovitiji u karlovačkim redovima bio je Vladić s 13 ubačaja, Penić je dao 9, Manojlović i Mataković po 8, Požar, Jakara i Šarić po 4, Manjerović i Katić po 2, a Stipić 1 koš.

U sljedećem kolu Šanac je domaćin momčadi Kraljevice.

TAEKWONDO

Dugoreškim i karlovačkim borcima 11 odličja na Ilyo cupu u Košicama, Beršinić bez medalje na SP-u u formama