10C° Ogulin

7C° Ozalj

6C° Slunj

Senjani zaustavili pobjednički niz Dubovca-Gaze

Gosti su prelomili utakmicu između 43. i 53. minute, kada su serijom 6:1 odmakli na 26:21.

Rukometaši Dubovca-Gaze danas su u Sportskoj dvorani, u dvoboju 15. kola Druge hrvatske lige Zapad, poraženi od momčadi Senja rezultatom 29:25.

Nakon tri uzastopne pobjede i skoka u gornji dio ljestvice, vjerovali smo da ‘žuti’ mogu nastaviti pobjednički niz. Gotovo 45 minuta igrali su vrlo dobro i bili u utakmici, no poraza ih je stajalo loše razdoblje od 43. do 53. minute, u kojem su gosti prelomili utakmicu i osigurali pobjedu.

U dvoboj su ušli vrlo dobro i u 12. minuti poveli 6:2. Još u dva navrata imali su po četiri pogotka viška (7:3 i 8:4), no onda su Senjani s tri uzastopna pogotka smanjili na 8:7. Karlovčani su do kraja prvog dijela još u tri navrata imali po tri gola prednosti (10:7, 12:9 i 14:11), no dopustili su gostima da u završnici prvog poluvremena s tri pogotka u nizu odu na odmor bez zaostatka (14:14).

Početkom nastavka Senjani su poveli 17:15, a ‘žuti’ s tri gola u nizu preokrenuli na 18:17. Utakmica je bila u egalu sve do 43. minute i rezultata 20:20. U sljedećih deset minuta gosti su napravili seriju 6:1, došli u 53. minuti do 26:21 i prelomili dvoboj u svoju korist. U 58. minuti Karlovčani su smanjili na 27:24, no ostalo je premalo vremena za bilo kakav preokret.

Najefikasniji u domaćem sastavu ponovo je bio Gvozdanović s 9 pogodaka, Luketić je dao 5, Blašković 4, Marić i Krupa-Jurić po 2, a Matija Belavić, Ivan Belavić i Čavlović po 1 gol.

Ovisno o ostalim rezultatima ovog kola, Dubovac-Gaza će pasti na 6. ili 7. mjesto ljestvice sa 14 bodova, a u sljedećem kolu gostuju u Rijeci kod Zameta II.

SPORTSKI VIKEND

Odbojkašice Karlovca u vrlo bitnoj utakmici dočekuju Drenovu, rukometaši Karlovca domaćini Kozali, ‘školarke’ gostuju u Samoboru