12C° Ogulin

12C° Ozalj

9C° Slunj

‘Školarke’ u pripremnoj utakmici glatko nadigrale trećeligaša ZG Dubravu

Lucija Stepić s 12 postignutih pogodaka ponovo je bila najefikasnija u karlovačkoj ekipi.

KARLOVAC – Rukometašice Škole rukometa Karlovac danas su u Sportskoj dvorani, u prijateljskom susretu, uvjerljivo pobijedile zagrebačkog trećeligaša ZG Dubravu rezultatom 37:25.

Trebala je to biti dobra provjera za Kečine igračice, ali susret se pretvorio u lakši trening. Zagrepčanke su došle sa samo šest igračica i vratarkom pa su Karlovčanke praktički u dvadesetak minuta prvog poluvremena riješile pitanje pobjednika. Odigrale su baš onoliko koliko je trebalo da dođu do uvjerljive pobjede, a domaći trener raspodijelio je minutažu na sve igračice koje su mu bile na raspolaganju. U sastavu nije bilo Čavlović, Medved, Petre Bačić i Šmuc.

Karlovčanke su u utakmicu krenule s najjačom postavom i već u 7. minuti povele 6:1. Zagrepčanke su se u 12. uspjele primaknuti na 7:5, ali novom serijom 6:1 domaće u 16. minuti dižu prednost na 13:6. Tri minute kasnije na semaforu je već 16:7 pa trener Keča kreće s rotacijama i iz igre vadi najbolje igračice. Iskoristile su to Zagrepčanke i do odmora uspjele smanjiti na 18:11. Međutim, u desetak minuta nastavka Karlovčanke zabijaju sedam pogodaka u nizu, odlaze na 25:11 i do kraja susreta bez problema održavaju uvjeljivo vodstvo.

Najefikasnija u domaćem sastavu ponovo je bila Lucija Stepić s 12 pogodaka, Vuković je dala 4, Peretić, Španić, Ana Bačić i Kučinić po 3, Čović, Palajsa, Novković i Korač po 2, a Kružić 1 gol.

SPORTSKI VIKEND

Aquaestil domaćin Varaždinu, kuglačice Karlovca dočekuju Đakovo, odbojkašice Karlovca ugošćuju zagrebački Dinamo