14C° Ogulin

13C° Ozalj

Sport MALI NOGOMET Podijeli

Slunj ‘razmontirao’ branitelja naslova, u četvrtfinale seniora prošli i Mladost Rečica, GČ Grabrik i Karlovac 1919

Slunjani su u drugom poluvremenu u potpunosti nadigrali Big Bang Cammeo team i pobjedom 5:1 prošli u četvrtfinale.

KARLOVAC – U možda i najboljoj utakmici dosadašnjeg dijela jubilarnog 50. malonogometnog turnira Karlovac 2018/2019. NK Slunj je večeras u susretu osmine finala seniorske konkurencije pobijedio branitelja naslova, zagrebačku ekipu Big Bang Cammeo team, i izborio plasman u četvrtfinale.

Zagrepčani su na poluvrijeme otišli s prednošću 1:0, a onda su Slunjani, koji su i prvih 15 minuta odigrali vrlo dobro, u nepunih pet minuta nastavka preokrenuli na 2:1. Dvije i pol minute prije kraja utakmice zabili su i treći pa je Big Bang Cammeo team izvukao vratara iz igre i krenuo na sve ili ništa. Međutim, Slunjani su se sjajno branili i iz dvije brze kontre postigli još dva gola za konačnih 5:1 i plasman među osam najboljih seniorskih ekipa.

U preostale tri današnje utakmice osmine finala kod seniora nije bilo previše uzbuđenja. Mladost Rečica je na početku današnjeg programa s 3:0 nadigrala Mjesni odbor Borlin, NK Karlovac 1919 je sa 4:0 bio bolji od NK VOŠK AMP Servisa Polović, a Gradska četvrt Grabrik je prošla dalje bez borbe jer se dugoreška ekipa Vinski mont nije pojavila na utakmici.

Zanimljiva je bila jedina veteranska utakmica današnjeg programa. Parking Karlovac je u dvoboju četvrtfinala poveo 2:0 protiv favoriziranih Restorana Gladne oči, koji su u nastavku ipak preokrenuli na 4:2. Kada su Karlovčani smanjili na 4:3, izvukli su vratara i krenuli ‘va banque’, ali im se to nije isplatilo jer su ‘ugostitelji’ zabili još tri pogotka i na koncu slavili sa 7:3 i plasirali se u polufinale.

U utakmici za 3. mjesto turnira mlađih pionira Ogulin je pobijedio Dugu Resu 1929 rezultatom 4:0.

RASPORED UTAKMICA – utorak, 15. siječnja
17:00 Rock Filius & Arkada – Gradska četvrt Švarča (seniori osmina finala)
17:40 NK Dobra Novigrad American bar – NK Vojnić ’95 (seniori osmina finala)
18:20 NK Karlovac 1919 II – NK Duga Resa 1929 (karlići za 3. mjesto)
19:00 Poliklinika Ribnjak – Prijatelji Krašić (seniori osmina finala)
19:40 Pizzeria Mamma mia – Caffe bar Kova & Mali princ (veterani četvrtfinale)
20:20 Rent-a-car Family – Caffe bar Supra Sport Neo Logistic (seniori osmina finala)

‘Plavo-bijeli’ slavili na posljednjem ovosezonskom gostovanju, nadigrali Gradiće s 5:2