8C° Ogulin

3C° Ozalj

0C° Slunj

Slunj remizirao sa Samoborom i uzeo prvi proljetni bod

‘Bijeli’ su bili bolji protivnik, stvorili više prilika, ali ponovo nisu bili realizatorski raspoloženi.

SLUNJ – Nogometaši Slunja danas su na igralištu Zubac, u odgođenoj utakmici 18. kola Četvrte lige Središte, odigrali neodlučeno 1:1 sa Samoborom i osvojili prvi bod u proljetnom dijelu sezone.

Nakon vrlo dobrih nastupa u jesenskom dijelu prvenstva, ‘bijeli’ su u proljeće krenuli s vrlo tankim kadrom pa su izostali i bolji rezultati. Nekolicini ozlijeđenih igrača u prošlom se kolu pridružio i prvi vratar Katić, koji je stradao u domaćem porazu od Zeline, pa je trener Leon Čelan i danas imao velikih problema sa sastavljanjem momčadi. I tako nekompletni Slunjani su mogli do punog plijena, ali su, kao i na gostovanju u Gradićima, promašili veliki broj prilika.

Domaći su bili puno bolja momčad u prvih 45 minuta i svoju nadmoć okrunili pogotkom Jure Jurčevića u 15. minuti. Nakon vodstva su kontrolirali utakmicu, imali još dvije-tri prilike i na odmor otišli s minimalnim vodstvom. Početkom nastavka, u 48. minuti, Cvrtak je poravnao, a nakon primljenog gola ‘bijeli’ su ponovo preuzeli inicijativu i nastojali doći do drugog pogotka. Do kraja susreta uspjeli su stvoriti još 3-4 prilike, ali ponovo nisu bili realizatorski raspoloženi i osvojili su samo bod.

U dvobojima 21. kola, koji se igraju za vikend, Karlovac 1919 u subotu od 16 sati dočekuje Zelinu, a Slunj u nedjelju u isto vrijeme gostuje u Maču kod Gaja.