16C° Ogulin

10C° Ozalj

9C° Slunj

Slunjani otvorili proljetni dio sezone 3:0 porazom u Gradićima

Igrači trenera Leona Čelana propisno su se ispromašivali, pogotovo u drugom poluvremenu.

Nogometaši Slunja danas su u Gradićima, u utakmici 19. kola Četvrte lige Središte, kojom su otvorili proljetni dio sezone, poraženi od istoimenog domaćina s 3:0.

Kako je prošlog tjedna njihova domaća utakmica sa Samoborom odgođena zbog lošeg stanja travnjaka na igralištu Zubac, Slunjani su proljeće otvorili ovim dvobojem u Gradićima. Iako krajnji rezultat sugerira glatku pobjedu domaćina, događanja na terenu mogla su, da su ‘bijeli’ bili koncentrirani, dovesti do sasvim drugačijeg ishoda. Naime, domaćin je praktički zabio sve što je mogao, a Slunjani su se propisno ispromašivali. U prvih 45 minuta imali su dvije dobre prilike, a na odmor se otišlo s 3:0 za Gradiće. Trostruki strijelac za domaće bio je Hajduk u 13. minuti iz najstrože kazne, u 18. te u 35. minuti ponovo s bijele točke.

U nastavku se domaćin povukao, a Slunjani su pritiskali i nastojali popraviti dojam. Imali su pet-šest izuzetno dobrih situacija za postizanje pogotka, mogli su u potpunosti preokrenuti susret, ali danas jednostavno nisu bili realizatorski raspoloženi pa će bodove morati potražiti u sljedećem kolu.

Oslabljene ‘školarke’ remizirale sa Slogom iz Svete Nedelje, sljedećeg vikenda kreće prvenstvo