Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    20C° Karlovac

  • weather-image

    19C° Duga Resa

  • weather-image

    17C° Ogulin

  • weather-image

    18C° Ozalj

  • weather-image

    18C° Slunj

Sport TAEKWONDO Podijeli

Tekvandoisti Karlovca ukupno najbolji na Prvenstvu Karlovačke županije

Drugoplasirani u ukupnom poretku bili su Ozljani, a trećeplasirana karlovačka Prana

OZALJ – Tekvandoisti Karlovca osvojili su 1. mjesto u ukupnom poretku na Prvenstvu Karlovačke županije održanom jučer u dvorani Osnovne škole ‘Slava Raškaj’. Drugoplasirani je bio domaći Ozalj, a trećeplasirana karlovačka Prana.

Banija Pandas je zauzela četvrto, Duga Resa peto, Ogulin šesto, a Taekwondo savez Karlovačke županije posljednje 7. mjesto u ukupnom poretku. U borbama je također najbolji bio Karlovac, ispred drugoplasirane Prane i trećeplasiranog Ozlja. Karlovac je bio najbolji i kod mlađih kadetkinja, kadeta, juniorki, juniora, seniorki, limačica A i limačica B, kod mlađih kadeta je podijelio 1. mjesto s Ozljanima, Banija Pandas je bila najuspješnija kod kadetkinja, Prana kod limača A, a Ozalj kod limača B, te u ženskom i muškom kicku.

Najboljim limačem A proglašen je Jakov Bogović iz Ozlja, najboljim limačicom A njegova klupska kolegica Ana Horvatić, najboljim limačem B njihov klupski kolega Bruno Latin, najuspješnijom limačicom B Mia Paranos iz Karlovca, najuspješnijim mlađim kadetom Lovro Fanjak iz Duge Rese, najboljom mlađom kadetkinjom Magdalena Ljubić iz Karlovca, najboljim kadetom Dominik Aršulić iz Duge Rese, najboljom kadetkinjom Gabrijela Fehervari iz Banije Pandas, najuspješnijim juniorom Matija Brcković iz Duge Rese, najboljim juniorkom Nika Marčac iz Karlovca, koja je bila najbolja i kod seniorki, a u kicku, u kojem su nastupili samo Ozljani, najbolji su bili njihovi Bruno Latin i Ana Horvatić.

Županijskim prvacima u svojim kategorijama postali su Lea Oparnica (limačice A do 30 kg – 1 pobjeda), Stella Mržljak (limačice A do 36 kg – 2 pobjede), Ema Starešinić (limačice A do 40 kg – bez borbe), Filip Bencetić (limači B do 22 kg – 2 pobjede), Mia Paranos (limačice B do 22 kg – 1 pobjeda), Melani Župančić (limačice B do 27 kg – bez borbe), Đorđe Bunčić (mlađi kadeti do 43 kg – 2 pobjede), Magdalena Ljubić (mlađe kadetkinje do 30 kg – 2 pobjede), Dalija Bunčić (mlađe kadetkinje do 36 kg – bez borbe), Lorena Vukšić (mlađe kadetkinje do 39 kg – 1 pobjeda), Martin Štefanac (kadeti do 45 kg – 1 pobjeda), Ana Vuljanić (kadetkinje preko 59 kg – bez borbe), Josip Vuljanić (juniori preko 78 kg – 1 pobjeda) i Nika Marčac (juniorke preko 68 kg – 2 pobjede; seniorke preko 67 kg – 1 pobjeda) iz Karlovca, Roko Jambrošić (limači A do 27 kg – 1 pobjeda), Jakov Bogović (limači A do 33 kg – 1 pobjeda), Ana Horvatić (limačice A do 23 kg – 2 pobjede; kick Ž 2009 – 1 pobjeda), Bruno Latin (limači B do 27 kg – 2 pobjede; kick M 2010 – 3 pobjede), Mislav Dasović (mlađi kadeti do 33 kg – 2 pobjede), Domagoj Lukač (kadeti do 57 kg – 1 pobjeda), Patrik Puškarić (kick M 2008 – 1 pobjeda), Matija Glešć (kick M 2011 – 1 pobjeda), Marko Milutinović (kick M 2012 – 2 pobjede), Antonija Šiljevinac (kick Ž 2007 – 1 pobjeda) i Petra Puškarić (kick Ž 2012 – 1 pobjeda) iz Ozlja, Karlo Bošnjak (limači A do 25 kg – 1 pobjeda), Toni Spudić (limači A do 30 kg – 1 pobjeda), Matko Gorščak (limači A preko 40 kg – bez borbe), Tara Rožić (limačice A do 27 kg – 1 pobjeda), Lana Božičević (limačice A preko 40 kg – 1 pobjeda), Nika Brezović (kadetkinje do 59 kg – bez borbe) i Tibor Vranić (juniori do 73 kg – 1 pobjeda) iz Prane, Adriano Qeta (mlađi kadeti do 36 kg – 1 pobjeda), Petar Fičko (kadeti do 41 kg – 1 pobjeda), Gabrijela Fehervari (kadetkinje do 41 kg – 2 pobjede) i Aleksandra Macut (kadetkinje do 55 kg – 1 pobjeda) iz Banije Pandas, Lovro Fanjak (mlađi kadeti do 30 kg – 2 pobjede), Dominik Aršulić (kadeti do 49 kg – 2 pobjede), Matija Brcković (juniori do 68 kg – 1 pobjeda) i Lucija Polović (juniorke do 59 kg – 2 pobjede) iz Duge Rese, te Leona Grubiša (kadetkinje do 37 kg – 1 pobjeda) iz Taekwondo saveza Karlovačke županije.

Pročitajte i ovo

TAEKWONDO

Petrićeva i Mahečić srebrni u tehničkim formama na 12. Hungarian Openu, Čerina bez odličja na G-1 turniru u Zenici