0C° Ogulin

1C° Ozalj

-0C° Slunj

Težak poraz Karlovca 1919 u Maču, domaćin im dao ‘petardu’

Domaćin je na odmor otišao s dva pogotka prednosti, a u nastavku je još tri puta pogodio mrežu Demirovića.

Nogometaši Karlovca danas su u Maču, u utakmici 2. kola Četvrte lige Središte, uvjerljivo poraženi od domaće momčadi Gaja rezultatom 5:0.

Čvrstu domaću momčad, koja je već godinama u vrhu ovog ranga natjecanja, trener Karlovčana Sanjin Lucijanić i prije utakmice je okarakterizirao velikim favoritom i ta ocjena pokazala se potpuno točnom. ‘Plavo-bijeli’ su i prijašnjih sezona, u puno jačim sastavima, loše prolazili u dvobojima s Gajem, čija igra im očito ‘ne leži’, a danas su bili potpuno inferiorni. Dodatno su se potrošili u utakmici Kupa u srijedu protiv Marsonije pa niti snagom nisu mogli parirati domaćinu, a ni kvaliteta ove sezone, nakon osipanja momčadi, nije bila na strani Karlovčana.

Gaj je načeo mrežu Demirovića već u 4. minuti preko Iskrića, a na odmor je otišao s dva gol prednosi zahvaljujući zgoditku Šćurica u 36. minuti. Petnaestak minuta u nastavku Karlovčani su odolijevali napadima domaćih, a onda je Čavala u 61. minuti povisio na 3:0. U 75. minuti Iskrić je svojim drugim pogotkom povećao prednost Gaja, a konačni rezultat postavio je Vujica u 82. minuti.

ODBOJKA

Karlovačke odbojkašice poražene u Zagrebu od Don Bosca, ispustile vodstvo 2:0 u setovima