Radio Mrežnica
RUKOMET Podijeli

‘Tihi vatreni’ u prijateljskom ogledu nadigrali Dubovac-Gazu

Hrvatski reprezentativci su od 44. do 48. minute zabili pet pogodaka zaredom, preokrenuli vodstvo Karlovčana i došli do pobjede.

KARLOVAC – U prijateljskom ogledu odigranom večeras u Sportskoj dvorani hrvatska rukometna reprezentacija gluhih nadigrala je momčad Dubovca-Gaze rezultatom 33:30.

Dvoboj je odigran u sklopu priprema reprezentacije za nadolazeće Europsko prvenstvo, na koje će naši stići kao aktualni svjetski prvaci i olimpijski pobjednici. U izjednačenoj utakmici ‘žuti’ su dobili prvo poluvrijeme 16:14 i vodili sve do sredine drugog dijela. Od 44. do 48. minute propustili su realizirati nekoliko napada zaredom pa je reprezentacija gluhih s pet uzastopnih pogodaka s 23:20 preokrenula na 25:23. Karlovčani su tri i pol minute prije kraja imali sedmerac za dolazak na -1, ali ga nisu realizirali i Hrvatska je na koncu došla do pobjede.