3C° Ozalj

3C° Slunj

Treća u nizu: Karlovac 1919 pogotkom Mamića odnio sva tri boda iz Hrastja

‘Plavo-bijelima’ su nedostajali Novinić, Turkalj, Sušilović, Rakocija i Muminović, a zaigrao je Matija Štefančić.

Nogometaši Karlovca 1919 danas su u Hrastju, u utakmici 9. kola Četvrte lige Središte, upisali svoju treću uzastopnu pobjedu, nadigravši domaću momčad Croatije s 1:0.

Trener Sanjin Lucijanić nije mogao računati na kartoniranog Muminovića, a zbog poslovnih i privatnih obaveza nije bilo ni Novinića, Turkalja, Sušilovića i Rakocije. U sastav je uskočio Matija Štefančić, koji se umirovio na kraju prošle sezone, no odigrao je 76 minuta i pomogao ‘plavo-bijelima’ da ostvare još jedan dobar rezultat. Iako desetkovani, Karlovčani su odigrali hrabru i borbenu utakmicu i potpuno zasluženo upisali još jednu pobjedu.

Pogodak odluke pao je već u 5. minuti. Ivan Mamić je u nezadrživom prodoru nanizao nekoliko domaćih igrača i onda s dvadesetak metara neobranjivo pogodio mrežu Croatije. U nastavku utakmice ‘plavo-bijeli’ su imali još prilika povećati vodstvo, od toga tri vrlo izgledne, no i domaćin je opasno zaprijetio u dva navrata, ali u oba je sjajno reagirao Demirović i sačuvao svoju mrežu netaknutom.

U sljedećem kolu Karlovac 1919 dočekuje Moslavinu iz Kutine.

Aquaestil u Češku nosi prednost od 3:1; Yoo dobila dva meča, Pavlović jedan