7C° Ogulin

1C° Ozalj

1C° Slunj

Sport STRELJAŠTVO Podijeli

Tvrtko Vrcić osvojio ekipno zlato u sastavu juniorske reprezentacije na natjecanju ‘Grand prix of Smederevo’ u Srbiji

U pojedinačnom dijelu natjecanja mladi Dugorešanin osvojio je 4. mjesto sa 612,7 pogođenih krugova.

Tvrtko Vrcić, član Streljačkog kluba Duga Resa, osvojio je zlatnu medalju u sastavu hrvatske juniorske reprezentacije na međunarodnom natjecanju ‘Grand prix of Smederevo’ održanom proteklog vikenda u Smederevu u Srbiji.

Juniorska reprezentacija Hrvatske do 16 godina, u sastavu Josip Sikavica, Luka Jambreuš i Tvrtko Vrcić, je u ekipnom dijelu natjecanja u disciplini zračna puška ISSF program bila najuspješnija s 1.849,8 pogođenih krugova, ispred srpskih ekipa Mladosti (1.827,9) i Novog Sada (1.818,7). Vrcić je umalo došao do odličja i pojedinačno, no natjecanje je završio na 4. mjestu sa 612,7 pogođenih krugova.

Drugog dana natjecanja, na ‘Walther youth cupu’, Vrcić je u istoj disciplini zauzeo 14. mjesto sa 614,6 krugova.

Na oba natjecanja nastupilo je više od 250 strijelaca iz 10 zemalja.