12C° Ogulin

10C° Ozalj

9C° Slunj

Vatrogasac pobijedio Slunj i preuzeo čelo ljestvice, Croatia ’78 odnijela bodove iz Duge Rese

Marko Poljak je u uvjerljivoj domaćoj pobjedi Ogulina nad Koranom postigao četiri pogotka.

Nogometaši Vatrogasca danas su na svom igralištu pobijedili Slunj i preuzeli čelo ljestvice Prve županijske lige nakon 3. kola, a jedini uspješni gost bila je Croatia ’78, koja je odnijela puni plijen iz Duge Rese.

U dvoboju jedine dvije do ovog kola neporažene momčadi u Gornjem Mekušju ‘vatrogasci’ su u drugom poluvremenu uspjeli slomiti otpor Slunjana i na koncu slaviti 2:0. Tom pobjedom preuzeli su čelo ljestvice, a i dalje su bez primljenog pogotka.

Croatia ’78 je u ovom kolu bila jedini uspješni gost. Povela je na gostovanju kod Duge Rese 1929, na odmor se otišlo s 1:1, a u nastavku su Žakanjci uspjeli doći do pobjedničkog pogotka i probiti se na 2. mjesto ljestvice. Ogulinci su se, nakon uvjerljivog poraza u nedjelju u Žakanju, danas iskupili na svom stadionu protiv Korane. Turanjčani su odolijevali u prvih 45 minuta, ali u nastavku su pali pa je Ogulin došao do uvjerljive 5:0 pobjede, uz četiri pogotka Marka Poljaka. Zrinski Ozalj je u Malom Erjavcu s glatkih 3:0 slavio nad Ilovcem, a istim je rezultatom Vojnić ’95 na svom igralištu došao do pobjede nad Dobrom iz Svetog Petra i prvih ovosezonskih bodova.

Ilovac izbacio Vatrogasca, Vojnić ’95 uvjerljiv protiv Korane, Duga Resa 1929 deklasirala Šišljavić