8C° Ogulin

3C° Ozalj

0C° Slunj

Vatrogasac umalo kreirao senzaciju u Ilovačkoj šumi, Draganić uzeo super važne bodove u Josipdolu

‘Fenjeraš’ nakon prvih 45 minuta u Ilovačkoj šumi vodio protiv prvaka s 2:0, ali u nastavku su ‘kanarinci’ preokrenuli i pobijedili.

KARLOVAC – U današnjim utakmicama 23. kola Prve županijske nogometne lige posljednjeplasirani Vatrogasac je umalo kreirao senzaciju u Ilovačkoj šumi, a Draganić je u Josipdolu osvojio super važna tri boda.

Vrlo zanimljivo bilo je u Ilovačkoj šumi, u ogledu prvaka Ilovca i posljednjeplasiranog Vatrogasca. Oslabljeni ‘kanarinci’ su bili neprepoznatljivi u prvom poluvremenu i na odmor se otišlo s vodstvom ‘fenjeraša’ 2:0, a prema stvorenim prilikama ‘vatrogasci’ su u prvih 45 minuta mogli zabiti i 4-5 pogodaka. Međutim, Ilovac se u nastavku uspio posložiti, preokrenuti utakmicu i na koncu slaviti sa 4:2.

Pretposljednji Draganić je s 2:0 uzeo puni plijen u Josipdolu i, ako na kraju sezone bude ispadala samo jedna momčad (a to ovisi o plasmanu Karlovca 1919 i Slunja u Četvrtoj ligi Središte te uspjehu Ilovca u kvalifikacijama za viši rang), vjerojatno osvojio bodove spasa.

Drugoplasirana Duga Resa 1929 se na svom stadionu još jednom vrlo lako obračunala s Koranom. Nakon nedavne 7:2 pobjede u četvrtfinalu Kupa, danas su Dugorešani slavili sa 6:2. Uvjerljiva je bila i Croatia ’78, koja je na svom igralištu u Žakanju pobijedila Vojnić ’95 s 5:0, a dvoboj u Malom Erjavcu između Zrinskog iz Ozlja i Ogulina nije odigran jer gosti nisu došli pa će biti registriran pobjedom domaćina 3:0.