7C° Karlovac

7C° Duga Resa

12C° Ogulin

6C° Ozalj

Sedmerac vrijedan boda izborio je Fran Šepac, koji je bio najefikasniji u domaćoj momčadi sa 6 pogodaka.

KARLOVAC – U vrlo zanimljivoj utakmici 8. kola Druge hrvatske lige Zapad, odigranoj večeras u Sportskoj dvorani, rukometaši Karlovca II izborili su bod protiv momčadi Kozale II odigravši neodlučeno 27:27.

Riječani su zaigrali pojačani s nekoliko igrača prve momčadi, a trener Dragomir Požega ponovo je izveo vrlo mlad sastav, u kojem su stariji od 2002. godišta bili samo vratari Domjančić i Jurčević, te Dujmić i Šepac. U prvom dijelu Karlovčani nisu dobro odigrali u fazi obrane, ali u nastavku su popravili taj segment igre, a velika borbenost krasila ih je od prve do zadnje minute. Iako su gotovo cijelu utakmicu bili u rezultatskom zaostatku, nisu se predavali i na kraju su nagrađeni izborenim bodom u posljednjoj sekundi. A da su uspjeli realizirati nekoliko čistih zicera u drugom poluvremenu, mogli su i do pobjede.

Riječani su otvorili utakmicu vodstvom 3:1 i držali prednost sve do 12. minute, kada domaći pogotkom Magdića poravnavaju na 7:7. Gosti tada zabijaju tri pogotka u nizu, ponovo preuzimaju vodstvo i zadržavaju ga do poluvremena (18:15). Karlovčani nastavak otvaraju promašajima i Riječani odlaze na +6 (21:15). Vodstvo od 3-4 gola viška drže sve do 57. minute i rezultata 27:23, kada u samoj završnici kreće serija domaćih. Treba spomenuti da je u tim trenucima vrlo slab sudački par malo oštetio goste s dvije krive odluke na njihovu štetu, ali i tijekom susreta su puno griješili i barem u 5-6 navrata grubo oštetili i Požeginu momčad. Uglavnom, domaći su smanjili na 27:26 i krenuli u posljednji napad. Četiri sekunde prije isteka vremena Šepac je izborio sedmerac, a Bosiljevac ga u posljednjoj sekundi realizirao za konačnih 27:27.

Najefikasniji u domaćoj momčadi bio je Fran Šepac sa 6 pogodaka, Lemić je dao 5, Magdić i Bosiljevac po 4, Boka, Hreljac i Dujmić po 2, a Bajac i Baršić po 1 gol.

Nakon 8. kola, pretposljednjeg u jesenskom dijelu sezone, rukometaši Dubovca-Gaze su ostali na 5. mjestu ljestvice s 8, a Karlovac II na šestom s 5 bodova. U posljednjem kolu karlovački predstavnici igraju međusobno.

Leeloo Vukelja i Leon Benković zlatni u Jastrebarskom, Leni Milčić izborio broncu