19C° Ogulin

15C° Ozalj

13C° Slunj

Zrinski Ozalj i Duga Resa 1929 podijelili bodove, Ilovac ‘pomeo’ Ogulina

U golijadi punoj preokreta u Josipdolu slavio domaćin, Vojnić ’95 pobijedio Draganića, Vatrogasac i Korana remizirali.

KARLOVAC – U derbiju 17. kola Prve županijske nogometne lige Zrinski Ozalj i Duga Resa 1929 u Malom su Erjavcu odigrali bez pogodaka pa je podjelom bodova profitirao vodeći Ilovac, koji je visokom domaćom pobjedom nad Ogulinom povećao svoju prednost na vrhu ljestvice.

Trećeplasirani Ozljani i drugoplasirani Dugorešani odigrali su u derbiju kola 0:0 i zadržali svoje pozicije na ljestvici, a vodeći ‘kanarinci’ su na svom igralištu u Ilovačkoj šumi ‘pomeli’ Ogulince. Već nakon prvih 45 minuta vodili su 5:1, a na koncu slavili s visokih 9:2.

U golijadi punoj preokreta u Josipdolu tri boda osvojio je domaćin. Nakon prvog dijela vodio je 2:1, u nastavku je Croatia ’78 preokrenula na 4:2, ali su Josipdolčani do kraja dvoboja zabili još tri pogotka i slavili s 5:4. Preokreta je bilo i u Gornjem Mekušju i Vojniću. Vatrogasac je poveo protiv Korane, Turanjčani okrenuli na 2:1, a na kraju je završilo podjelom bodova 2:2. A u Vojniću je Draganić poveo, a Vojnić ’95 na kraju pobijedio 2:1.

Mrežnica u derbiju kola nadigrala Dobru iz Svetog Petra, Šišljavić prokockao vodstvo 4:0 u Rečici, VOŠK suspendiran

U derbiju 16. kola Druge županijske lige vodeća Mrežnica je u Zvečaju s uvjerljivih 5:1 pobijedila drugoplasiranu Dobru iz Svetog Petra. Cetingrad je slavio nad Frankopanom 2:1, a u Zagorju Ogulinskom domaća Mladost i Oštarije odigrali su 1:1. Vrlovka je u Kamanju, nakon vodstva Petrove Gore, osvojila sva tri boda pobjedom 4:1, Kupa i novigradska Dobra su u Donjem Mekušju odigrale bez pogodaka, a u Rečici su Mladost i Šišljavić odigrali neodlučeno 4:4, iako je Šišljavić vodio 4:0. Krnjak Barilović je osvojio domaća tri boda protiv VOŠK-a s 3:0 bez borbe jer je momčad iz Belavića suspendirana zbog dugovanja prema službenim osobama iz jesenskog dijela sezone.

U odgođenoj utakmici 15. kola, odigranoj u subotu u Oštarijama, istoimeni domaćin je s 2:1 pobijedio momčad Kupe.