8C° Ogulin

4C° Ozalj

-0C° Slunj

Zrinski Ozalj i Duga Resa 1929 podijelili bodove, Ogulin povećao prednost na vrhu ljestvice

Pratiteljima Ogulina pridružio se i Slunj, koji je u Draganiću, nakon vodstva domaćih na poluvremenu 2:0, u nastavku preokrenuo na 4:2.

KARLOVAC – U derbiju 6. kola Prve županijske nogometne lige Zrinski Ozalj i Duga Resa 1929 su podijelili bodove pa je Ogulin domaćom pobjedom nad Dobrom iz Svetog Petra pobjegao pratiteljima na 6 bodova prednosti.

U dvoboju u Malom Erjavcu nije bilo pogodaka, a to je na najbolji način iskoristio vodeći Ogulin, koji je na svom stadionu s 3:1 bio bolji od Dobre iz Svetog Petra i sada ima čak 6 bodova više u odnosu na prve pratitelje. Na 2. poziciju vratila se Croatia ’78, koja je prijepodne u Ilovačkoj šumi sa 4:1 nadigrala Ilovac, a pratiteljima Ogulina pridružio se i Slunj, koji je puno teže od očekivanog slavio u Draganiću. Domaći su na odmor otišli s vodstvom 2:0, no Slunjani su u nastavku opravdali status favorita i preokrenuli na konačnih 4:2. Uspješan gost bio je i do ovog kola posljednjeplasirani Vojnić ’95, koji je odnio sva tri boda s Turnja 2:1 pobjedom nad domaćom Koranom i upisao svoje prvo ovosezonsko slavlje.

Vatrogasac odnio sva tri boda iz Zvečaja, pobjede Oštarija i Krnjaka Barilovića

Vodeći Vatrogasac je u današnjem derbiju 5. kola Druge županijske lige s 1:0 odnio sva tri boda iz Zvečaja i zadržao čelo ljestvice, a u stopu ga prate Oštarije, koje su na svom terenu s 3:1 slavile nad Mladosti iz Rečice. U golijadi u Krnjaku domaći Krnjak Barilović je s 5:4 nadigrao Mladost iz Zagorja Ogulinskog, Frankopan je u Brežanima s 3:1 pobijedio Vrlovku, Kupa je u Donjem Mekušju sa 6:2 slavila nad Šišljavićem, u Cetingradu su istoimeni domaćin i novigradska Dobra odigrali neodlučeno 1:1, a do prve ovosezonske pobjede stigao je VOŠK, koji je na svom travnjaku s visokih 5:1 nadigrao Petrovu Goru i pobjegao sa začelja ljestvice.