Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    31C° Karlovac

  • weather-image

    30C° Duga Resa

  • weather-image

    30C° Ogulin

  • weather-image

    30C° Ozalj

  • weather-image

    29C° Slunj

Sport TAEKWONDO Podijeli

Županijskim borcima 40 odličja na jubilarnom 20. Jastreb Openu u Zagrebu

Marcel Dasović iz ozaljskog kluba proglašen je najboljim mlađim kadetom A, a Lucija Hrebac iz Banije Pandas najuspješnijom mlađom kadetkinjom B.

15 zlatnih, 12 srebrnih i 13 brončanih medalja osvojili su naši županijski taekwondo borci na jubilarnom 20. Jastreb Openu – Kupu Veleposlanika Republike Koreje održanom u nedjelju u Zagrebu.

Najuspješniji županijski klub bio je Banija Pandas na 4. mjestu u sveukupnom poretku, a njihovi mlađi kadeti A bili su drugoplasirani. Karlovačka Prana bila je najbolja kod limačica i drugoplasirana kod limača, a Ozalj trećeplasirani kod mlađih kadeta A. Marcel Dasović iz ozaljskog kluba proglašen je najboljim mlađim kadetom A, a Lucija Hrebac iz Banije Pandas najuspješnijom mlađom kadetkinjom B.

Zlatnim odličjima okitili su se Nikolina Hrebac (mlađe kadetkinje B do 36 kg – 4 pobjede), Lucio Matuzić (kadeti A do 37 kg – 3 pobjede), Gabrijela Fehervari (kadetkinje A do 44 kg – 3 pobjede) i Oscar Kovačić (mlađi kadeti A do 47 kg – 2 pobjede) iz Banije Pandas, Dalija Bunčić (mlađe kadetkinje A do 39 kg – 1 pobjeda), Leona Grubiša (kadetkinje A do 37 kg – 3 pobjede) i Josip Vuljanić (juniori preko 78 kg – 1 pobjeda) iz Karlovca, Lucija Polović (juniorke do 55 kg – 3 pobjede) iz Duge Rese, David Ferko (kadeti A do 65 kg – 1 pobjeda) i Marcel Dasović (mlađi kadeti A do 43 kg – 2 pobjede) iz Ozlja te Nikola Brnardić (juniori do 51 kg – 2 pobjede), Tara Rožić (limačice A do 30 kg – 2 pobjede), Karlo Bošnjak (limači A do 27 kg – 4 pobjede), Toni Spudić (limači A do 33 kg – 3 pobjede) i Klara Bošnjak (limačice A do 23 kg – 3 pobjede) iz Prane.

Srebrne medalje osvojili su Lara Tuškan (mlađe kadetkinje B do 30 kg – 2 pobjede), Ema Brnardić (mlađe kadetkinje B do 36 kg – 2 pobjede), Nina Šket (mlađe kadetkinje C do 36 kg – bez pobjede), Marija Mahečić (limačice A do 30 kg – 2 pobjede) i Nika Petrić (limačice B do 22 kg – bez pobjede) iz Prane, Antonijo Šnajder (mlađi kadeti B do 33 kg – 3 pobjede) i Josip Šnajder (kadeti A do 49 kg – 3 pobjede) iz Ogulina, Mislav Dasović (mlađi kadeti B do 39 kg – 3 pobjede) iz Ozlja, Leonardo Obrovac (mlađi kadeti B do 36 kg – 2 pobjede) i Tea Trupković (kadetkinje A do 47 kg – 3 pobjede) iz Duge Rese, Lucija Hrebac (juniorke do 55 kg – 2 pobjede) iz Banije Pandas i Mia Paranos (limačice A do 23 kg – 1 pobjeda) iz Karlovca, a brončane Dora Naglić (mlađe kadetkinje B do 27 kg – 1 pobjeda), Alka Delić (mlađe kadetkinje C do 33 kg – bez pobjede) i Nika Keser (limačice A do 25 kg – 1 pobjeda) iz Prane, Jakov Bogović (mlađi kadeti B do 36 kg – 1 pobjeda) iz Ozlja, Dino Devčić (kadeti A do 45 kg – 1 pobjeda), Martin Štefanac (kadeti A do 49 kg – 1 pobjeda), Andrija Bišćan (juniori do 68 kg – 1 pobjeda), Tomislav Štefanac (juniori do 68 kg – bez pobjede), Tina Franjković (mlađe kadetkinje B preko 51 kg – bez pobjede), Rebecca Mržljak (limačice A do 27 kg – 1 pobjeda) i Ana Franjković (limačice A do 27 kg – 1 pobjeda) Karlovca, Dominik Aršulić (kadeti A do 61 kg – 1 pobjeda) iz Duge Rese i Aleksandra Macut (kadetkinje A do 59 kg – bez pobjede) iz Banije Pandas.

Pročitajte i ovo

MAČEVANJE

Vrlo dobar nastup Antonia Gojaka na Svjetskom seniorskom prvenstvu u Budimpešti