Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    17C° Karlovac

  • weather-image

    18C° Duga Resa

  • weather-image

    18C° Ogulin

  • weather-image

    18C° Ozalj

  • weather-image

    16C° Slunj

Sport TAEKWONDO Podijeli

Županijskim borcima čak 50 medalja na Čigra Openu i Čigra Limač kupu u Zagrebu

Izborene su 23 zlatne, 15 srebrnih i 12 brončanih medalja.

Borci županijskih taekwondo klubova osvojili su čak 50 odličja na 7. Čigra Openu i 10. Čigra Limač kupu održanima jučer u Zagrebu.

Na 7. Čigra Openu osvojeno je 16 zlatnih, 6 srebrnih i 7 brončanih medalja. Borci Taekwondo kluba Ozalj bili su drugoplasirani kod mlađih kadetkinja A i trećeplasirani kod mlađih kadeta A, članovi Taekwondo kluba Karlovac drugoplasirani kod mlađih kadetkinja A, borci karlovačke Prane drugoplasirani kod kadetkinja A, a članovi Banije Pandas drugoplasirani kod kadeta A i juniorki. Mislav Dasović iz Ozlja proglašen je najboljim mlađim kadetom A, Marko Fičko iz Banije Pandas najboljim mlađim kadetom B, njegov klupski kolega Petar Fičko najboljim kadetom A, Lara Tuškan iz Prane najboljom mlađom kadetkinjom B, a njen klupski kolega Andrej Tuškan najuspješnijim kadetom B turnira.

Zlatne medalje izborili su Mislav Dasović (mlađi kadeti A do 43 kg – 1 pobjeda) i Antonia Šiljevinac (mlađe kadetkinje A do 47 kg – 1 pobjeda) iz Ozlja, Dalija Bunčić (mlađe kadetkinje A do 39 kg – 1 pobjeda), Đorđe Bunčić (kadeti A do 49 kg – 2 pobjede) i Magdalena Ljubić (kadetkinje A do 33 kg – 2 pobjede) iz Karlovca, Marko Fičko (mlađi kadeti B do 36 kg – 4 pobjede), Ivona Ferenac (mlađe kadetkinje B do 43 kg – 3 pobjede), Lucio Matuzić (kadeti A do 41 kg – 2 pobjede), Petar Fičko (kadeti A do 45 kg – 3 pobjede) i Gabrijela Fehervari (juniorke do 46 kg – 1 pobjeda) iz Banije Pandas, Lara Tuškan (mlađe kadetkinje B do 30 kg – 3 pobjede), Ivan Latković (kadeti A do 61 kg – 2 pobjede), Aleksandra Macut (kadetkinje A do 55 kg – 1 pobjeda) i Andrej Tuškan (kadeti B do 45 kg – 3 pobjede) iz Prane te Antonijo Šnajder (kadeti B do 33 kg – 2 pobjede) i Marija Krznarić (kadetkinje B preko 59 kg – 2 pobjede) iz Ogulina.

Srebrna odličja osvojili su Jakov Bogović (mlađi kadeti A do 36 kg – bez pobjede) iz Ozlja, Dominik Aršulić (kadeti A do 65 kg – 1 pobjeda) i Tea Trupković (kadetkinje A do 51 kg – 1 pobjeda) iz Duge Rese, Leona Grubiša (kadetkinje A do 37 kg – 1 pobjeda) i Ema Brnardić (kadetkinje B do 37 kg – bez pobjede) iz Prane te Nikola Paušić (kadeti B do 53 kg – 1 pobjeda) iz Ogulina, a brončane Karlo Klarić (mlađi kadeti B do 27 kg – 1 pobjeda), Luka Vuković (mlađi kadeti B do 33 kg – bez pobjede), Magdalena Kolarić (mlađe kadetkinje B do 39 kg – 1 pobjeda) i Bruno Pleše (juniori do 55 kg – 1 pobjeda) iz Banije Pandas, Leonardo Obrovac (kadeti B do 41 kg – 1 pobjeda) iz Duge Rese, Martin Štefanac (juniori do 51 kg – bez pobjede) iz Karlovca i Luka Marković Ficko (juniori do 63 kg – 1 pobjeda) iz Ozlja.

Prana trećeplasirana u ukupnom poretku 10. Čigra Limač kupa

Na 10. Čigra Limač kupu, natjecanju za mlađe borce, osvojeno je 7 zlata, 9 srebra i 5 bronci, a najuspješniji su bili predstavnici karlovačke Prane, koji su u sveukupnom poretku zauzeli 3. mjesto. Bili su najbolji u muškoj konkurenciji, kod malih školaraca A i malih školarki B te drugoplasirani kod malih školarki A, a njihovi borci osvojili su i tri pojedinačne nagrade: Karlo Bošnjak proglašen je najboljim malim školarcem A, Tara Rožić najboljom malom školarkom A, a Nika Petrić najuspješnijom malom školarkom B natjecanja.

Zlatnim odličjima okitili su se Karlo Bošnjak (mali školarci A do 27 kg – 4 pobjede), Jakov Žilić (mali školarci A do 30 kg – 3 pobjede), Toni Spudić (mali školarci A do 36 kg – 3 pobjede), Klara Bošnjak (male školarke A do 24 kg – 3 pobjede), Tara Rožić (male školarke A do 30 kg – 3 pobjede) i Nika Petrić (male školarke B do 22 kg – 2 pobjede) iz Prane te Niko Dropulić (mlađi kadeti do 36 kg – 2 pobjede) iz Banije Pandas.

Srebra su osvojili Mia Paranos (male školarke A do 24 kg – 2 pobjede) i Lea Oparnica (mlađe kadetkinje do 33 kg – 2 pobjede) iz Karlovca, Sara Ivanić (male školarke A preko 45 kg – bez pobjede), Ivan Sestrić (mlađi kadeti do 39 kg – bez pobjede), Nela Trupković (mlađe kadetkinje do 30 kg – 2 pobjede) i Tea Požar (mlađe kadetkinje do 43 kg – bez pobjede) iz Duge Rese, Patrik Latin (mali školarci B do 20 kg – bez pobjede) iz Ozlja, te Ennio Planinac (mlađi kadeti do 30 kg – bez pobjede) i Leo Šket (kick M2 – 3 pobjede) iz Prane, a bronce David Cindrić (mali školarci A do 27 kg – 2 pobjede) i Duje Halar (mali školarci A do 33 kg – bez pobjede) iz Duge Rese, Bruno Latin (mali školarci A do 33 kg – 1 pobjeda) i Martina Kućas (male školarke A do 27 kg – 2 pobjede) iz Ozlja te Marija Mahečić (male školarke A do 33 kg – 1 pobjeda) iz Prane.

Pročitajte i ovo

NOGOMET

Karlovačka županija bogatija za još jedan nogometni klub – osnovan NK Tuškani