Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    11C° Karlovac

  • weather-image

    11C° Duga Resa

  • weather-image

    12C° Ogulin

  • weather-image

    11C° Ozalj

  • weather-image

    10C° Slunj

Sport TAEKWONDO Podijeli

Županijskim tekvandoistima 11 zlatnih, 8 srebrnih i 4 brončane medalje na 14. Kondor Openu i 6. Kondor Kids Openu

Karlovačka Prana bila je četvrtoplasirana u sveukupnom poretku 14. Kondor Opena, a Antonijo Šnajder iz Ogulina proglašen je najboljim kadetom natjecanja.

Jedanaest zlatnih, osam srebrnih i četiri brončane medalje osvojili su borci naših županijskih taekwondo klubova na 14. Kondor Openu i 6. Kondor Kids Openu održanima jučer u Podsusedu.

Na 14. Kondor Openu najuspješnija je bila karlovačka Prana, koja je u sveukupnom poretku u borbama zauzela 4. mjesto, bila najbolja u ukupnom poretku mlađih kadeta i kadetkinja te drugoplasirana kod mlađih kadetkinja. Kadeti Ogulina bili su trećeplasirani, a njihov Antonijo Šnajder proglašen je najboljim kadetom natjecanja.

Zlatna odličja izborili su Dominik Aršulić (kadeti preko 65 kg – 2 pobjede) i Tea Trupković (kadetkinje do 55 kg – 2 pobjede) iz Duge Rese, Antonijo Šnajder (kadeti do 37 kg – 3 pobjede) i Josip Šnajder (kadeti do 53 kg – 2 pobjede) iz Ogulina, Lara Tuškan (mlađe kadetkinje do 33 kg – 3 pobjede) i Karlo Bošnjak (mlađi kadeti do 30 kg – 2 pobjede) iz Prane, Mislav Dasović (mlađi kadeti do 43 kg – 3 pobjede) iz Ozlja te Dalija Bunčić (mlađe kadetkinje do 43 kg – 3 pobjede) iz Karlovca.

Srebrne medalje osvojili su Gabrijela Fehervari (juniorke do 46 kg – 1 pobjeda), Nikola Brnardić (juniori do 55 kg – 1 pobjeda), Leona Grubiša (kadetkinje do 41 kg – 2 pobjede) i Klara Bošnjak (mlađe kadetkinje do 24 kg – bez pobjede) iz Prane, a brončane njihovi klupski kolege Nina Šket (mlađe kadetkinje do 36 kg – 2 pobjede) i Toni Spudić (mlađi kadeti do 36 kg – bez pobjede).

Tri zlata, četiri srebra i dvije bronce na 6. Kondor Kids Openu

Na 6. Kondor Kids Openu za najmlađe borce naši su županijski predstavnici osvojili tri zlatne, četiri srebrne i dvije brončane medalje. Ozaljčani su bili najbolji kod limača A, karlovačka Prana drugoplasirana kod mlađih kadetkinja i trećeplasirana kod mlađih kadeta, a Dugorešani drugoplasirani kod mlađih kadeta i trećeplasirani kod mlađih kadetkinja.

Zlatnim medaljama okitili su se Martina Kućas (mlađe kadetkinje do 30 kg – bez konkurencije) i Luka Lukunić (limači A do 30 kg – 2 pobjede) iz Ozlja te Tara Rožić (mlađe kadetkinje do 33 kg – 1 pobjeda) iz Prane. Srebrne medalje osvojili su Tea Požar (mlađe kadetkinje do 47 kg – bez pobjede), David Cindrić (mlađi kadeti do 30 kg – 1 pobjeda) i Dora Ivanić (limačice A do 30 kg – 1 pobjeda) iz Duge Rese te David Štenta (limači B do 22 kg – bez pobjede) iz Ozlja, a brončane Vita Malović (mlađe kadetkinje do 47 kg – bez pobjede) iz Duge Rese i Nika Petrić (limačice A do 24 kg – bez pobjede) iz Prane.

Pročitajte i ovo

KUGLANJE

Ozaljska Kupa i karlovački Željezničar zadržali maksimalni učinak nakon 2. kola