Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    16C° Karlovac

  • weather-image

    16C° Duga Resa

  • weather-image

    18C° Ogulin

  • weather-image

    16C° Ozalj

  • weather-image

    14C° Slunj

Sport TAEKWONDO Podijeli

Županijskim tekvandoistima 18 zlatnih medalja na ‘Croatia Karlovac Openu 2019.’

Mislav Dasović iz Ozlja bio je najbolji mlađi kadet, a Dalija Bunčić iz Karlovca najbolja mlađa kadetkinja turnira.

KARLOVAC – Čak 18 zlatnih odličja osvojili su naši županijski borci na međunarodnom turniru ‘Croatia Karlovac Open 2019.’ kojeg je Taekwondo klub Karlovac organizirao u subotu u Sportskoj dvorani na Rakovcu.

Domaćin je bio najbolji kod mlađih kadetkinja i seniorki, a Ozaljčani drugoplasirani kod vrtićanaca i mlađih kadetkinja te trećeplasirani kod mlađih kadeta. Mislav Dasović iz Ozlja proglašen je najboljim mlađim kadetom, a Dalija Bunčić iz Karlovca najuspješnijom mlađom kadetkinjom turnira.

Najsjajnija odličja izborili su Karlo Bošnjak (mlađi kadeti B do 27 kg – 3 pobjede), Ivan Latković (kadeti A do 61 kg – 1 pobjeda), Nika Petrić (vrtićanke A do 21 kg – 2 pobjede), Lara Tuškan (mlađe kadetkinje A do 30 kg – 2 pobjede), Nina Šket (mlađe kadetkinje B do 33 kg – 3 pobjede) i Leona Grubiša (kadetkinje A do 41 kg – 3 pobjede) iz karlovačke Prane, Dino Devčić (kadeti B do 49 kg – 2 pobjede), Josip Vuljanić (juniori preko 78 kg – 1 pobjeda), Dalija Bunčić (mlađe kadetkinje A do 39 kg – 3 pobjede), Magdalena Ljubić (kadetkinje A do 33 kg – 2 pobjede) i Josipa Čađavčan (seniorke preko 67 kg – 1 pobjeda) iz Karlovca, Bruno Latin (vrtićanci A do 33 kg – 2 pobjede), Mislav Dasović (mlađi kadeti A do 43 kg – 2 pobjede) i Antonia Šiljevinac (mlađe kadetkinje A do 47 kg – 2 pobjede) iz Ozlja, Dominik Aršulić (kadeti A do 65 kg – 1 pobjeda) i Tea Trupković (kadetkinje A do 51 kg – 3 pobjede) iz Duge Rese te Antonijo Šnajder (kadeti B do 33 kg – 3 pobjede) i Josip Šnajder (kadeti B do 53 kg – 3 pobjede) iz Ogulina.

Srebrne medalje osvojili su Gabrijel Petrušić (vrtićanci A do 24 kg – 1 pobjeda), Andrija Bišćan (juniori B do 68 kg – bez pobjede), Tomislav Štefanac (seniori do 68 kg – 1 pobjeda), Rebecca Mržljak (mlađe kadetkinje B do 27 kg – 1 pobjeda), Lea Oparnica (mlađe kadetkinje A do 33 kg – 2 pobjede), Ester Mržljak (mlađe kadetkinje B do 36 kg – 3 pobjede), Amadea Pavković (mlađe kadetkinje B do 47 kg – bez pobjede), Josipa Čađavčan (juniorke preko 68 kg – 1 pobjeda) i Stela Brezović (seniorke preko 67 kg – bez pobjede) iz Karlovca, Nikola Brnardić (juniori do 51 kg – 1 pobjeda), Klara Bošnjak (mlađe kadetkinje B do 24 kg – bez pobjede) i Nika Brezović (kadetkinje B preko 59 kg – 2 pobjede) iz Prane, Martina Kućas (vrtićanke A do 27 kg – 1 pobjeda) i Ana Horvatić (mlađe kadetkinje A do 27 kg – bez pobjede) iz Ozlja te Duje Halar (mlađi kadeti B do 33 kg – 2 pobjede) i Dora Ivanić (vrtićanke A do 30 kg – 1 pobjeda) iz Duge Rese, a brončane Filip Kucalović (vrtićanci A do 33 kg – bez pobjede), Patrick Karabogdan (kadeti B do 33 kg – bez pobjede), Mia Paranos (vrtićanke A do 27 kg – bez pobjede), Antonela Hribljan (vrtićanke A do 27 kg – bez pobjede), Tena Bahorić (vrtićanke A do 30 kg – bez pobjede), Ana Franjković (mlađe kadetkinje B do 27 kg – bez pobjede), Tea Vidović (kadetkinje B do 44 kg – bez pobjede), Lucija Lorković (kadetkinje B do 47 kg – bez pobjede), Tena Jeđud (kadetkinje B preko 59 kg – bez pobjede), Ana Vuljanić (juniorke preko 68 kg – bez pobjede) i Magdalena Barić (kick Ž2 – 2 pobjede) iz Karlovca, Patrik Čolić (vrtićanci A do 27 kg – bez pobjede), Jakov Žilić (mlađi kadeti B do 30 kg – 1 pobjeda) i Tara Rožić (mlađe kadetkinje B do 30 kg – 2 pobjede) iz Prane, Leonardo Obrovac (kadeti A do 41 kg – 1 pobjeda), Stjepan Gluhinić (kadeti B do 49 kg – bez pobjede) i Sara Ivanić (mlađe kadetkinje B do 43 kg – bez pobjede) iz Duge Rese, Jakov Bogović (mlađi kadeti A do 36 kg – 1 pobjeda) iz Ozlja te Lara Dujmić (kick Ž3 – bez pobjede) iz Ogulina.

Pročitajte i ovo

NOGOMET

Kurečki i Lapić i službeno u Karlovcu 1919, Pausić otišao u Vinogradar iz Mladine