Skini našu aplikaciju

Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    5C° Karlovac

  • weather-image

    4C° Duga Resa

  • weather-image

    3C° Ogulin

  • weather-image

    5C° Ozalj

  • weather-image

    4C° Slunj

Sport Video MEMORIJAL EDUARD DOL Podijeli

116 mladih gimnastičara u Dugoj Resi skakalo na trampolinu i pokazalo talente

Članovi gimnastičkih klubova iz Karlovca, Umaga, Novigrada i grada domaćina pokazali su što znaju

Interes za gimnastikom u Dugoj Resi je velik, no prostora za naprednije grupe, a ne samo rekreativne, na žalost, nema.

Nedavno održani treći po redu Memorijal “Eduard Dol” kojem je domaćin Gimnastički klub Filip Kok Fićo ponovno je dokazao da grad koji je u stolnom tenisu dao veliki obol, ogroman potencijal ima i u gimnastici.

Na natjecanju je sudjelovalo 116 prijavljenih natjecatelja iz 4 različitih klubova: Gimnastički klub Umag, Gimnastički klub Novigrad, Gimnastički klub Sokol Karlovac i Gimnastički klub Filip Kok- Fićo Duga Resa.
Tjaša Lekšan, predsjednica domaćina natjecanja sve je pozdravila toplom dobrodošlicom, a kao posebni gosti i pomagači u podjeli medalja nazočili su Ratko Vuković, Eduard Dol i Ivan Janković.
Prvi su nastupili dječaci i to u tri kategorije – Najmlađi dječaci, Mlađi dječaci i Stariji dječaci, a nastavile djevojčice i to u 4 kategorije – Najmlađe djevojčice, Mlađe djevojčice, Djevojčice i Starije djevojčice.

Financijsku podršku natjecanju pružio je Gimnastički savez Karlovačke županije.
U nastavku možete pogledati kratki isječak, ali i poruku predsjednice kluba. Donosimo i popis svih osvajača medalja, u grupnoj i pojedinačnoj konkurenciji. Čestitamo!

Najmlađi dječaci, ekipno 1. mjesto GK Umag
Najmlađi dječaci, pojedinačno: 1. mjesto: Buršić Niko (GK Umag), 2. mjesto: Keteleš Ezra (GK Umag), 3. mjesto: Mihalić Tin (GK FKF Duga Resa).
Mlađi dječaci, ekipno 1. mjesto GK Umag
Mlađi dječaci, pojedinačno 1. mjesto Bibalo Rajan (GK Umag), 2. mjesto Codiglia Leon (GK Umag), 3. mjesto Barać Aleksandar (GK Umag).
Stariji dječaci, ekipno 1. mjesto GK Umag, a
Stariji dječaci, ekipno 1. mjesto: Krznarić Petar (GK Umag), 2. mjesto: Brkić Mateo (GK Umag), 3. mjesto: Bernich Noel (GK Umag).
Najmlađe djevojčice, ekipno 1. mjesto GK Sokol Karlovac, 2. mjesto: GK Umag 3, a 3. mjesto: GK Filip Kok -Fićo Duga Resa.
Najmlađe djevojčice, pojedinačno 1. mjesto: Srakočić Iva (GK FKF Duga Resa), 2. mjesto: Nera Vrbetić (GK FKF Duga Resa) i 3. mjesto: Martinović Ela (GK Sokol Karlovac).
Mlađe djevojčice, ekipno 1. mjesto GK Umag 2, 2. mjesto: Duga Resa 2, a 3. mjesto: GK Sokol Karlovac.
Mlađe djevojčice, pojedničano 1. mjesto: Barunica Sevilla (GK Umag), 2. mjesto: Ella Mandić (GK Filip Kok -Fićo Duga Resa), 3 mjesto: Jugovac Leila (GK Umag).
Djevojčice, ekipno 1. mjesto GK Sokol Karlovac, 2. mjesto: GK Umag, a 3. mjesto: GK Novigrad
Djevojčice, pojedinačno Klarić Mia (GK Novigrad), 2. mjesto: Perić Eni (GK Novigrad), 3. mjesto Helena Tek (GK Sokol Karlovac).
Starije djevojčice, ekipno GK Novigrad 1. mjesto.
Starije Djevojčice, pojedinačno 1. mjesto: Bogojević Natali (GK Novigrad), 2. mjesto: Ribičić Ana (GK Sokol Karlovac) i 3. mjesto: Matuzić Matija (GK Sokol Karlovac).

Pročitajte i ovo

ODBOJKA

‘Kelteksice’ ispisale povijest: Ponovo nadigrale vukovarsku Ennu i po prvi puta ušle u polufinale Kupa Snježane Ušić!