Igralo se po novim pravilima koje je usvojila Hrvatska odbojkaška udruga. Nastupilo je preko šezdesetero mladih odbojkašica iz OK Karlovac, OK Mladost DR i OK Plavi Zmaj. Bilo je tu atraktivnih poteza, dobre igre i zabave ali i ozbiljne borbe za svaku loptu. Prema svemu pokazanom, za budućnost odbojke u našoj županiji nema straha.
Radio Mrežnica -
Skeniraj QR kod i preuzmi aplikaciju