Radio Mrežnica
SIGURNOST Podijeli

Subota dan za nadzor vozača, s policijom u akciji i gradonačelnici

“Mir i dobro” za blagdane, bez pucnjave, ali i uz siguran cestovni promet

Na cijelom području Hrvatske subota će biti u znaku pojačanog nadzora vozača.

Bit će provedena akcija nadzora vozača u smislu poštivanja propisa vezanih za alkohol, korištenje sigurnosnih pojaseva i zaštitnih kaciga, korištenje mobitela i za poštivanje ograničenja brzine, odnosno propisa čije kršenje uzrokuje najteža stradavanja.

Dobrim vozačima nagrade, lošima kazne

Akcija će trajati od 10 do 14 sati, a u nju će biti uključene i javne osobe. U Karlovcu gradonačelnik Damir Mandić, u Ogulinu saborski zastupnik Tomislav Lipošćak i gradonačelnik Dalibor Domitrović, a u Slunju gradonačelnik Jure Katić. Oni će na lokacijama policijskih nadzora „dobrim vozačima“ uručivati prigodne poklone.

Oni vozači koji će biti zatečeni u prekršaju ili više njih bit će kažnjeni sukladno zakonskim odredbama.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više