Vrijednost ukradenog u torbi Poljakinje je oko 10 tisuća kuna, a lopov ih je ukrao iz automobila dok je vlasnica bila na odmorištu Draganić.
Čehinja je pak bez svoje torbice ostala u 3 sata iza ponoći na odmorištu Dobra, a vrijednost ukradenog je oko tisuću kuna.
Ove dvije krađe dovljno su upozorenje svima, bilo strancima bilo domaćim putnicima, da svoja vozila ne ostavljaju bez nadzora, a ako već moraju da onda zatvore prozore i zaključaju vrata te da vrijedne stvari ne ostavljaju na vidljivom mjestu ili ih jednostavno uzmu sa sobom. Lopovima je za krađu dovoljno tek par sekundi.