Osim što su presjekli žice ‘uredno’ su ih i odnijeli.
Krađa se dogodila noćas između jedan i dva sata iza ponoći na željezničkoj pruzi u Riječkoj ulici.
Materijalna šteta je oko deset tisuća kuna, a zbog otuđenja je došlo do kraćeg kašnjenja vlakova.