Radio Mrežnica
Podijeli

Kradljivci s odmorišta opet ‘napali’

Na odmorištu Dobra na A1 jučer oko 6:30 sati žrtva je bio 58-godišnjak iz Njemačke. Iz njegovog osobnog automobila ukradeni su dokumenti, bankovne kartice, novac i drugo.

Jutros oko tri sata iza ponoći na odmorištu Vukova Gorica lopovi su imali lak posao jer 56-godišnji državljanin Norveške nije zaključao svoj automobil. Ukradena mu je torbica s novcem i drugim stvarima.

U oba slučaja materijalna šteta je više tisuća kuna, a zbog sve učestalijih krađa (pet u zadnjih nekoliko dana) policija još jednom upozorava sve da na odmorištima zaključavaju svoje automobile, ne ostavljaju vrijedne stvari unutra ili barem ne na vidljivom mjestu te da svaku sumnjivu osobu prijave na 192.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više