Policiji ga je prijavio 38-godišnjak iz Karlovca zato jer je još u rujnu 2009. 44-godišnjak od njega naručio med vrijedan 126 tisuća 200 kuna.
Taj iznos Zaprešićanin je trebao platiti u roku od tri mjeseca, no nije. Točnije, do lipnja ove godine ostao je dužan za med još 80 tisuća 200 kuna.
Općinskom državnom odvjetništvu u Karlovcu slijedi kaznena prijava.