Utvrdila je tako policija. Točnije, jedan je 19-godišnjak ukrao jer ga je drugi nagovorio na to. Krađa se dogodila 2. srpnja u dugoreškoj Radićevoj ulici, a ukradeni bicikl bez kojeg je ostao 22-godišnjak vrijedan je 3200 kuna.
Protiv počinitelja će biti podnesena kaznena prijava.