Jer tako pijan bio je usred bijela dana. Naime, nešto prije 14 sati kretao se u pravcu Zagreba kada mu se vozilo otelo kontroli te je prešao na suprotnu kolničku traku i završio u metalnoj zaštitnoj ogradi.
Zaradio je prekršajnu prijavu, ali put nije smio nastaviti. Priveden je i otrežnjenje je dočekao u policiji.
Ovaj Karlovčanin jedan je od šestorice vozača koji su u razdoblju od 13. do 16. kolovoza ugrožavali javni promet na području primorsko – goranske policije.