Nakon što je policiji krađu platnene vrećice s novčanikom i mobitelima iz trgovačkog centra na Baniji ranije prijavila stanovnica Gvozda, jučer je zaprimljena i slična prijava 27-godišnje Karlovčanke.
Njoj je novčanik s novcem, karticama i dokumentima ukraden s blagajne trgovačkog centra na Baniji. Materijalna šteta je oko 1600 kuna.