Nepoznata osoba prvalila je u rashladnu vitrinu u Gundulićevoj ulici i odnijela alkohol i drugo vrijedno oko tisuću kuna.
Pocinčane rešetke ukradene su s gradilišta u Gornjem Mekušju. Materijalna šteta je oko šest tisuća kuna.
A dvoje Karlovčana starih 19 i 43 godine ostalo je bez mobitela. Krađe su se dogodile u dva različita slučaja tj. kafića, ali ukupna materijalna šteta je oko pet tisuća kuna.