Modus operandi je isti, lopov je ušao u sušionu i iz nje ukrao više proizvoda koje je vlasnik sam proizveo.
Ova krađa dogodila se s 3. na 4. siječnja, a materijalna šteta je 4 tisuće kuna.
Zbog ovih krađa policija apelira na stanovnike Josipdola, ali i sve druge da svoje sušione zaključavaju i imaju pod nadzorom kak one bi i oni postali žrtve kradljivaca.