Jedan je iz Netretića, drugi iz Ozlja, u tridesetim su godinama, a policija je utvrdila da su prošle godine ubijali srneću divljač na području koje pokriva Lovačko društvo Netretić.
Zasluženo dobivaju kaznenu prijavu, a još da se pita zaštitnike životinja…