Radio Mrežnica
NIKAKO DA POČNE Podijeli

Prva lopata na Babinoj Gori još nije ni blizu

Od lipnja se čeka postupak provjere javne nabave

Prva faza izgradnje Centra za gospodarenje otpadom Babina gora – gradnja pristupne ceste i priključenje na elektroenergetsku mrežu, još uvijek nije počela.

Od lipnja se čeka ex ante provjera postupka javne nabave koji je proveo Grad Karlovac kao nositelj projekta, potvrdila je direktorica KODOS-a Marija Tufeković.

Karlovačka županija te gradovi s područja županije, kao osnivači Centra za gospodarenje otpadom KODOS d.o.o., sufinancirat će izgradnju pristupne ceste s 1,2 milijuna kuna, a Grad Karlovac sa 7,5 milijuna kuna koje je povukao od Agencije za plaćanja u poljoprivredi za ulaganja u nerazvrstne ceste.

Priključenje Centra za gospodarenje otpadom Babina gora na elektroenergetski sustav iznosi još dodatnih 2,1 milijuna kuna.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više