Radio Mrežnica
GRAD BAJKI Podijeli

U Ogulinu kriza vlasti, Stipetić tvrdi: SDP je raskinuo suradnju s nama

Sjednica vijeća donijela ostavke, ostavke donijele presice i priopćenja

Ogulinci bi lako mogli na nove izbore jer, kako stvari stoje, kriza gradske vlasti sad je i službeno započela, a svaka strana upire prstom u drugu kao krivca za ono što se događa.

Ostavku je dao predsjednik Gradskog vijeća Željko Stipetić, nezavisni koji je dao potporu formiranju SDP-ove vlasti, a nakon njega ostavka je pala i od strane potpredsjednika vijeća HDZ-ovog Milana Sabljaka. Uslijedile su brojne presice, SDP-ova, pa HDZ-ova. SDP-ov Domitrović rekao je da on i stranka nisu krivi za krizu vlasti. Za HDZ-ovog Sabljaka je kriza vlasti evidentna i pripisuju je gradonačelniku i suradnicima kojima ne žele držati više “lojtre”.

Onaj koji je sve i zakuhao, nezavisni Željko Stipetić opširnim je priopćenjem objasnio kako je SDP zapravo raskinuo suradnju s njima, naveo Sinišu Ljubojevića, spominjao kaznene prijave, a sve pročitajte ovdje.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više