Podsjetimo, ta trojica Karlovčana starih od 23 do 34 godine verbalno su, a onda i fizički napali jednako stare dvojicu Dugorešana i jednu Dugorešanku. Lakše je ozlijeđen jedan od napadnutih muškaraca koji je inače policajac i koji se, iako je bio izvan službe, legetimirao napadačima. Međutim, to ih nije spriječilo da napadaju i dalje.
Sva trojica napadača bila su pijana pa su se nakon uhićenja trijeznili u karlovačkoj policijskoj postaji. A zbog sumnje da su počinili kazneno djelo Napada na službenu osobu i uništenje i oštećenje tuđe stvari bit će kazneno prijavljeni, objavili smo još jučer.
No, danas se doznaje da se jedan od te trojice i vikend prije napada na policajca nasilnički ponašao. Zajedno s još jednom osobom, na istom je parkiralištu, napao 24-godišnjeg Karlovčanina i teško ga ozlijedio. Ovaj slučaj teškog ozlijeđivanja policija nam je potvrdila.
"Tijekom ranih jutarnjih sati dana 12. svibnja dvojica Karlovčana starih 23 i 25 godina ispred ugostiteljskog objekta u Karlovcu u Riječkoj ulici fizički napali Karlovčanina starog 24 godine koji je tom prilikom zadobio teške tjelesne ozljede. Zbog osnovane sumnje da su dvojica Karlovčana starih 23 i 25 godina počinili kazneno djelo Teških tjelesnih ozljeda opisano u čl. 99 KZ-a protiv njih je Općinskom državnom odvjetništvu u Karlovcu proslijeđena kaznena prijava", kaže policija.
Međutim, neslužbeno se može čuti da niti jedan od ove trojice nasilnika (a posebno ovaj koji je nanio i teške tjelesne ozlijede) nije završio u pritvoru, čak ni sada kada su ih priveli zbog zlouporabe droga.