U ostalim susretima 25. kola postignuti su sljedeći rezultati: Draganić – Mostanje Auto lim lak 1:4, Croatia ’78 – Cetingrad 3:3, Dobra Sveti Petar – Vatrogasac 2:6, Mladost Zagorje Ogulinsko – Vrlovka 1:4 i Oštarije – Zrinski Ozalj 1:2.
Naslov je osigurala Duga Resa sa 61 bodom, ispred Ogulina koji ima 7 bodova i utakmicu manje, treći je Zrinski sa 44 boda. Osim Mladosti iz Zagorja Ogulinskog, Cetingrada, VOŠK-a i Oštarija, koji su sigurni putnici za Drugu županijsku ligu, u zonu ispadanja pao je i Draganić.
I u Drugoj županijskoj nogometnoj ligi pitanje prvaka riješeno je u preposljednjem 25. kolu. Nogometaši Korane nadigrali su na domaćem terenu Mrežnicu s uvjerljivih 5:0 i osigurali naslov, ispred Vojnića ’95, koji je na svom travnjaku neočekivano poražen od Petrove Gore s 2:1. U ostalim susretima postignuti su sljedeći rezultati: Rakovac – Šišljavić 7:3, Krnjak – Josipdol 5:2, a u ranije odigranom dvoboju Kupa je kao gost nadigrala Frankopan sa 4:0. Slobodna je bila novigradska Dobra.
Korana je s 50 bodova osigurala naslov prvaka, ispred Vojnića ’95 koji ima četiri boda manje, a treći je Šišljavić sa 41 bodom.