Radio Mrežnica
ODBOJKA Podijeli

Karlovčanke se plasirale u finale Kupa regije Centar

U polufinalnom ogledu nadigrale su ekipu Kaštela iz Pribislavca s 3:1 u setovima.

Odbojkašice Karlovca izborile su plasman u finale Kupa regije Centar.

Pobjednice našeg županijskog Kupa u prvom su kolu bile slobodne, a u jučerašnjem su polufinalu slavile nad ekipom Kaštela iz Pribislavca rezultatom 3:1 u setovima. Nakon slabije odigrane prve dionice utakmice, koju su izgubile 25:16, u nastavku dvoboja pružile su puno bolju partiju. U drugom su setu ‘pomele’ Pribislavčanke s 25:9, a puno izjednačeniji treći i četvrti dobile s 25:21 i 25:22.

U finalu će igrati protiv boljeg iz drugog polufinalnog susreta između Kitra Varaždina i Novog Zagreba, a uspiju li slaviti u finalu, izborit će ulazak u glavni ždrijeb Hrvatskog kupa.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više