Dugoreški stolnotenisači proslavili 60. rođendan svog kluba
Revijalni turnir otvorili gradonačelnik Tomislav Boljar i naš voditelj Dario Štefanac (koji je realno bio bolji :D)
Kako drugačije nego stolnim tenisom u Dugoj Resi je proslavljeno 60 godina tradicije organiziranog igranja ovog sporta.
Stolnoteniski klub „Aquaestil“ otvorio je dvoranu za sve ljubitelje stolnog tenisa. Igrale su seniorke i seniori, njihovi unuci, roditelji malih stolnotenisača, predstavnici medija, policajci i „kriminalci“. Ovaj revijalni turnir, za koji je najavljeno da će postati tradicionalni, otvorio je gradonačelnik Tomislav Boljar igrajući protiv predstavnika Radio Mrežnice – Daria Štefanca.
-U neizvjesnom setu do posljednjih trenutaka, na kraju je pobijedio gradonačelnik Boljar nakon što je povukao politički potez i ponudio sucima okladu – da neće pobijediti. Suci su potpuno nepristrano prihvatili okladu i gradonačelnik je odnio pobjedu. U nastavku su zaigrali policajci PU karlovačke protiv „kriminalaca“ potpuno profesionalno – prateći se u stopu, poen za poenom, dok nisu prepoznali maskirane – ovaj puta bez evidentiranja. Rođendansko slavlje obogatile su vrijedne majke malih stolnotenisača priredivši gostima i igračima „dugoreški stolnoteniski stol“ prepun slastica i specijaliteta domaće kuhinje. Bilo je lijepo vidjeti tri generacije stolnotenisača, prepunu dvoranu i slušati odzvanjanje loptica. Stoga uprava kluba zahvaljuje svima na dolasku, sportskom nadmetanju i uloženom trudu te još jednom podsjećamo – igrajte najzdraviji sport na svijetu: „Zaštitite se od depresije – igrajte stolni tenis“, poručuju iz STK “Aquaestila”.