Još uvijek se ne zna tko je ogulinskom gradonačelniku napisao prijeteće pismo
Policija još istražuje
Još uvijek nije poznato tko je u studenom prošle godine ogulinskom gradonačelniku Daliboru Domitroviću poslao prijeteće pismo u kojem je na najgnusniji način spomenuo njegovu djecu.
Policija još uvijek istražuje slučaj, a pismo se nalazi u Centru za vještačenja u Zagrebu zbog eventualnih otisaka, ali i drugih tragova koji bi mogli pomoći u istrazi. Podsjetimo, 22. studenoga iz samog je Ogulina Domitroviću (SDP) poslano prijeteće pismo, pisano rukom u kojem ga pita spava li mirno i spominje dva prekrasna sina. Domitrović je o svemu obavijestio policiju, no zasad rezultata nema.
Potvrdio nam je to i sam naglašavajući da se nada da će se “pisac” pronaći, ne toliko zbog njega samog, koliko zbog obitelji koja je zbog svega proživjela teške trenutke.