Tim novcima osiguran je barem jedan obrok dnevno za djecu iz Liberije.
Grad Karlovac te udruge River dance Karlovac, Casablanka, Dinamic, e-MOTION i grupe brejkera Royal family crew, naime ovom su akcijom postali dio veće humanitarne akcije kojom se želi osigurati djeci iz cijeloga svijeta kojima je najteže, barem jedan obrok dnevno.
Prikupljeni novac bit će uplaćen na račun udruge Marijini obroci, a oni će ga pak proslijediti do onih kojima je najpotrebnije.
"U današnje vrijeme kad mnogima nije lako, pokazujemo da imamo osjećaje za one kojima je najteže na svijetu. Ovo je hvalevrijedna akcija i zahvaljujem se svima koji na bilo koji način sudjeluju. Od najmlađih iz vrtića koji pomognu sa 50 lipa do tvrtki koje su se uključile puno ozbiljnije. Svima jedno veliko hvala", rekao je gradonačelnik Karlovca Damir Jelić koji je svojim dolaskom podupro "Rasplesani lončić".