Udruga inovatora predstavit će 10 inovacija: Kondenzacijska parna turbina s reguliranim oduzimanjem pare snage 2 do 5 MW, Naprava za vezanje plovila u marini,
Vrtna kolica, Ventilacijski rekuperator zraka sa sredstvom za sterilizaciju i pročišćavanje zraka, Prostirka za papkare i kopitare i njeno recikliranje u kompost,
Generator za proizvodnju plina iz vode, Centrifugalna vrcaljka – vertikalna, Dizalica za LR košnice za neravne terene, Bušilica za bušenje okvira za satne osnove i Plašilo ptica i manjih glodavaca.
"Zbog visoke kvalitete odabranih inovacija, dio kojih je i nagrađen na ovogodišnjoj izložbi inovacija iKA 10 u Karlovcu, Udruga inovatora Karlovačke županije očekuje da će one i na AGRO ARCI izazvati pozornost i osvojiti vrijedna priznanja", poručuju iz Udruge inovatora.