U drugoj polovici nedjelje stiže kiša, jača noću, a sutra niže temperature
Kad sutra krenete na posao i školu, obucite se slojevito
Brzo iskoristite današnje sunce jer ga neće biti cijelog dana. U drugom dijelu stiže naoblačenje i kiša.
Kiša bi poslijepodne trebala “okupirati” dobar dio unutrašnjosti Hrvatske, bit će s večeri i jača te noću, a trebala bi se protegnuti i na sutrašnje prijepodne.
Oko 17 stupnjeva bit će temperatura prvog radnog dana novog tjedna.
Od utorka do petka trebalo bi biti dosta sunca, ujutro treba računati na maglu i nešto toplije, no to više neće biti temperature kao što smo imali proteklih dana.Bit će najviše oko 20 stupnjeva, idemo u pravu jesen, najavila je za Radio Mrežnicu Dunja Plačko Vršak.