Klizište u Dubravcima nestalo: Padina je opet tu, ojačana gabionima
Sve bi trebalo biti gotovo do kraja godine
Do kraja godine trebala bi biti završena sanacija klizišta u mjestu Dubravci, na dionici stare državne ceste prema Rijeci.
Klizište odnosno padina više ne “pada” nakon postavljanja gabiona i učvršćivanja padine, a sada slijede radovi na samoj kosini. Sve je vrijedno 2,5 milijuna kuna.