Njihov nastup dio je programa obilježavanja Dana grada Ozlja. Ove godine Ozaljčani dan svoga grada obilježavaju čitav tjedan raznim kulturnim, društvenim i sportskim događanjima.
"Ove godine to smo napravili na malo drugačiji način. Nadam se da će se svidjeti Ozaljčanima i svima koji nas prate. Htjeli smo Ozlju dati jedan malo drugačiji program, glazbeni i kulturni, onakav kakav ja vjerujem da Ozalj zaslužuje. Eto, to je bila ideja i nadam se da se pomalo i ostvaruje", kaže gradonačelnica grada Ozlja, Gordana Lipšinić.
Ozaljčane, u sklopu proslave Dana grada, očekuje još niz događanja. Sutra UDVDR RH PKŽ Ogranak Ozalj Žakanje organizira 4. Međunarodni susret veterana, dok će u popodnevnim satima ukoliko vrijeme dozvoli, biti održan nastup KUD- ova "Lijepim ozaljskim krajem". Dio programa je i promocija knjige "Dvanaest dana začudnog Balkana" autora Josipa Šuta koja će u ozaljskoj Knjižnici biti održana u ponedjeljak, u 19 sati.
U utorak će u 18 sati biti otvoren Zavičajni muzej Ozalj- Stari grad Ozalj.
Središnja proslava Dana grada Ozlja i spomendan na Zrinske i Frankopane bit će u srijedu. U 10 sati bit će održana sveta misa u Župnoj crkvi Sv. Vida u Ozlju, nakon čega slijedi polaganje vijenaca na spomen ploču u Starom gradu. U 11 sati bit će održana svečana Sjednica Gradskog vijeća grad Ozlja, a tim će se povodom održati i dodjela nagrada "Stjepko Težak" za najljepšu kratku ljubavnu priču "Moje drago serce".