Mandić zasadio Judino drvo u parku Zelenila
Radi se o prekrasnom ukrasnom drvu, vrlo medonosnom
Već tradicionalno, tijekom Dana otvorenih vrata karlovačkog Zelenila u parku ove gradske tvrtke gradonačelnik sadi drvo.
Danas je to napravio Damir Mandić, malo mu je pomogao i direktor tvrtke Tomislav Vukelić, a zasadili su Judino drvo. Odlična je to medonosna biljka čije cvjetove salijeću pčele skupljajući nektar, a drvo cvjeta prekrasno, ružičaste boje.
Ako je to znak saditeljima, onda ih doista čeka puno meda, dok će za mlijeko morati se pobrinuti sami. 🙂