Ugibalište između Donjih Dubrava i Potoka Tounjskog postalo “odlagalište”
Situacija nije od jučer već traje mjesecima
Ugibalište na cesti između Donjih Dubrava i Potoka Tounjskog postalo je odlagalište otpada.
Mještani i vozači upozoravaju da brojni ovdje jednostavno ostavljaju otpad, a otpad se samo gomila, bez ikakvog čišćenja. Situacija tako nije “od jučer” već traje mjesecima, a mještani tvrde da se otpad uopće ne uklanja.
Ovo ugibalište tako se pridružilo dugom popisu ugibališta na našim prometnicama koja su postala odlagališta otpada, od kućnog do glomaznog.