Radio Mrežnica
Podijeli

Pjevačica Marija Husar svjedočila o sv.Josipu

Pjevačica je u srijedu, na drugoj pobožnosti rekla da je oduvijek osjećala Božju prisutnost, ali da je tek prije 12 godina dobila dar vjere.

– Ona je promijenila moj život, zacrtala moj put jer sam dala svoj život na povjerenje Bogu, posvjedočila je na kraju svete mise, u ispunjenom Nacionalnom svetištu svetog Josipa.

Istaknula je da je nakon što je Bogu rekla "da" i prihvatila načela katoličke Crkve te se počela ispovijedati i ići na svetu misu i prihvatila Božju volju njezin život poprimio sasvim drugi smisao.

– Vjera je za mene najveća avantura jer sam sve svoje želje i planove stavila sa strane i rekla: Bože ti me vodi. Od tada sam doživjela predivne stvari i dobila predivne ljude, Vjera mi je donijela veliko bogatstvo, kazala je Husar.

Na upit rektora svetišta mons. Antun Sente ml. što je očekivala, a što doživjela dolaskom u svetište, izrazila je radost i zadovoljstvo što je po prvi puta u Josipovom svetištu kojeg posebno štuje i voli i u kojeg se, prema riječima njezinog supruga, zaljubila. Nakon toga s okupljenim je vjernicima otpjevala pjesmu "Velik si".

Euharistijsko slavlje predvodio je mons. Marinko Mlakić, generalni vikar Šibenske biskupije, u koncelebraciji s mons. Antuom Senteom ml. i o. Jurjom Domšićem, župnikom Župe BDM Snježne – Kamensko, čiji su župljani ovu srijedu predvodili hodočasnike u Nacionalno svetište i sudjelovali u pobožnosti glavnom zaštitniku Hrvatske.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više