Karlovčani (učenici od 4. do 7. razreda) u sastavu: Marko Mikšić, Fran Pavlačić i Leonard Špelić osvojili su 7 mjesto, dok je ekipa u sastavu: Luka Cindrić, Marko Jurčević i Adrian Mravunac osvojila 2 mjesto.
Slijede školska natjecanja iz robotike od 9. do 12. veljače te kvalifikacijsko natjecanje Robolige za odlazak na svjetsko natjecanje koje se održava 20. veljače u Ludbregu.